Well Onward

Сліпий, але не в темряві: справлятися з сліпотою
Сліпий, але не в темряві: справлятися з сліпотою
14 листопада 2017 року

Понад 10 мільйонів американців справляються з сліпотою, абсолютно або через певну ступінь знецінення зору, за даними американського фонду для сліпих. Майже неможливо зрозуміти обсяг проблеми, якщо ніхто не має особистого досвіду у боротьбі з сліпотою, або допомагає комусь справлятися. Більшість людей, як діти, прикидалися сліпими, відчуваючи складність навігації знайомого оточення. Але за постійно сліпий, це не гра. І без допомоги таких організацій, як Американський фонд для сліпих, Американська Рада сліпих, та законодавство американців з інвалідністю Закон (АДА), це було б набагато складніше. Разом з допомогою цих організацій, сім'ї, друзів та великої кількості рішучості, нещодавно сліпий людина може вивчати навички, які йому потрібно орієнтуватися по всьому світу.

Побічні ефекти тамоксифен?
Побічні ефекти тамоксифен?
27 травня 2008 р

Канцинома про пластику в місці (" Дрібний ) - це дуже ранна форма раку молочної залози. За визначенням, він не поширюється поза межами грудного каналу, і його часто можна вилікувати з хірургічним видаленням тканини, що містить DCIS. DCIS зазвичай обробляється ломпектомія (Видалення пухлинної точки), за якою слідує радіація грудей . Показано, що випромінювання зменшує ризик того, що DCIS повернеться до області грудей, що містив його. Радіація груддю після Lumpectomy іноді опущена за особливих обставин, таких як старша жінка, яка має дуже малу область DCIS. Крім того, деякі жінки можуть обрати мати мастектомія (хірургічне видалення всієї грудей). Мастектомія може бути рекомендована, якщо територія DCIS дуже велика, якщо у грудях є кілька областей DCIS, або, якщо з якоїсь причини пацієнт не є кандидатом на випромінювання. Радіація не потрібна після мастектомії для DCIS, оскільки недостатньою тканиною, залишена позаду DCIS для повторного введення.

FDA

Багато жінок, а їхні лікарі не визнають симптоми жіночого нападу
Багато жінок, а їхні лікарі не визнають симптоми жіночого нападу
17 серпня 2018 року

Марсія Крітцлер-Егландія відчув гострий біль у її біцепсі одного ранку під час свого звичайного класу фітнес-басейну. Шкільний медіа-спеціаліст, який був у її сороцях у той час, сказав, що він швидко пішов, тому вона відкинула її. Пізніше того ж дня, відвідуючи її первинну лікарську догляду за рутинною перевіркою, вона мала іспит ЕКГ, щоб перевірити її серце. Тест повернувся нормально. Її лікар збирався рухатися далі, коли Kritzler-Egyeland сказав, що вона була смішне почуття. Лікар зробив аналіз крові Щоб перевірити рівні ферментів, які вказують на серцеву атаку і виявили, що її пацієнтка фактично постраждав від серцевого нападу вранці. Через кілька годин, лікарі невідкладної допомоги знайшли три основні блокування в коронарних артеріях Кріцлер-Егленд і кардіолог покласти на семи стентів.

IBD

Говорячи ендоканабіноїдну систему: Глосарій термінів, що використовуються для опису марихуани, каннабридіолу, ендоканабіноїдної системи та каннабіса
Говорячи ендоканабіноїдну систему: Глосарій термінів, що використовуються для опису марихуани, каннабридіолу, ендоканабіноїдної системи та каннабіса
6 листопада 2019 року

Ваше тіло має складну систему, яка призначена для взаємодії з хімічними сполуками, що знаходяться в каннабіс : Ваша ендоканабіноідна система (ECS). ЕКС впливає на багато функцій, включаючи, як ви відчуваєте, рухаєтеся, і реагуєте. Оскільки ця система була виявлена, продукти, здатні взаємодіяти з ним, такі як Cannabidiol (CBD), були викладені як процедури для різних питань охорони здоров'я, включаючи вилучення, тривогу, безсоння , хронічний біль і артрит. Якщо ви думаєте про спробу однієї з цих продуктів, важливо знати, що Lingo, що оточує ECS. Глосарій нижче полегшить для вас, щоб розібрати технічну термінологію, а також не настільки наукову вердження - ака, сленгу - вам доведеться знати.